Posao u VERBI

Aktualni natječaji

ASISTENT ZA DTP / konvertiranje i grafičko uređivanje tekstova
(M/Ž)

Opis posla:

Konvertiranje i grafičko uređivanje tekstova

Početak i trajanje rada:

  • odmah, minimalno 1 godinu

Svjesni smo da možda nemate poslovno iskustvo koje smo
naveli u opisu posla, stoga smatramo da je 1 godina optimalno razdoblje tijekom kojeg možete usvojiti potrebne vještine i znanje, a vaš budući poslovni tim može imati koristi od vašeg doprinosa u radu.

  • puno radno vrijeme

Spremni smo na fleksibilnost kad je riječ o izostancima zbog
fakultetskih obveza, no potpuno računamo na vas i ponašamo se prema vama kao prema punopravnom članu tima.

  • probno razdoblje

Izabrani kandidati trebali bi biti spremni odraditi probno razdoblje od dva tjedna koji uključuje edukaciju.

Izobrazba:

  • potpuna izobrazba i mentorsko vođenje na radnom mjestu

Naša je dužnost da vam prenosimo znanje, a vaša da ga
strastveno i predano usvajate i primjenjujete u svom radu.

Ako želite napredovati u karijeri ili ako vas zanima rad u
nekom drugom području našeg poslovanja za koje postoji potreba zapošljavanja, predstavit ćemo vam cjelokupni plan mentorstva povezan s ostalim funkcijama u našoj prevoditeljskoj tvrtki.

Stručna sprema:

Studenti: apsolventi preddiplomskog studija, studenti i apsolventi diplomskog studija (obvezan rad u punom radnom vremenu uz mogućnost povremenih izostanaka zbog fakultetskih obveza)

Potrebna znanja i vještine:

Jedan od važnijih kriterija za odabir kandidata pri zapošljavanju
je i kandidatova osobnost (zanimaju nas pozitivan stav i visoke moralne vrijednosti). Osobnost nam je najvažnija jer se svaki posao može naučiti.

  • izvrsno poznavanje rada u aplikacijama sustava MS Office
    (znanje će biti testirano)
  • obvezno dobro poznavanje engleskog jezika

Smatramo da je okvirno „B2“ minimalna razina potrebna za
nesmetano obavljanje ovog posla.

  • brzo učenje rada u aplikacijama
  • proaktivnost u radu

Zanimaju nas osobe „koje žele znati više“, pritom je svaka
samostalnost dobrodošla.

  • iznimna preciznost i optimalna brzina te oko za detalje

Klijenti ne prihvaćaju polovičnost, stoga ne možemo ni mi

  • odgovornost

Bez obzira na godine, ako postanete dio našeg tima, računamo
na to da se možemo osloniti na vas. Bila kriza ili epidemija, „mi smo tu za vas i uz vas i ne očekujemo ništa manje zauzvrat“.

  • strogo poštivanje dogovorenih rokova
  • Pogotovo kada su klijenti u pitanju.
  • pravi timski rad

Ne samo fraza koju više puta spomenete na razgovoru za posao

Poželjna znanja i vještine:

  • lingvističke kompetencije (bilo koja studijska grupa)
  • poželjno znanje i drugih jezika
  • marketing, digitalni marketing, grafički dizajn, web-dizajn,
    rad u CMS sustavima, kreativnost, pisanje članaka, komunikativnost, znanje ili iskustvo u prodaji

Ako imaš dodatna znanja i vještine, time dobivaš dodatnu
prednost pri zapošljavanju. A zašto je to tako? Zato što vam to nudi mogućnost proširivanja opisa posla i napredovanja na neku drugu poziciju u VERBI.

Radno vrijeme: 9.00 – 17.00 (pon – pet)

Ostale napomene i uvjeti:

VERBA je članica međunarodne grupe i posluje na globalnoj
razini, najvećim dijelom za inozemne klijente. Tvrtka zapošljava 30 djelatnika i ima više od 600 vanjskih suradnika u raznim zemljama svijeta. Zaposlenicima i studentima nudi se cjelovita izobrazba na radnom mjestu u okviru programa mentorstva te mogućnost napredovanja i stalnog zaposlenja u skladu s kompetencijama, naučenim vještinama, rezultatima rada i osobnošću svakog pojedinca.

Način i kontakt za prijavu:

Molimo zainteresirane kandidate da pošalju životopis na posao@verba.hr

PREVODITELJ ZA NJEMAČKI JEZIK (M/Ž)

Opis posla:

Prevođenje u kombinacijama hrvatski>njemački i njemački>hrvatski; redaktura i lektura prijevoda, provjera kvalitete prijevoda

Svjesni smo da možda nemate poslovno iskustvo koje smo naveli u opisu posla, stoga smatramo da je godina dana optimalno razdoblje tijekom kojeg možete usvojiti potrebne vještine i znanje, a vaš budući poslovni tim može imati koristi od vašeg doprinosa u radu.

Spremni smo na fleksibilnost kad je riječ o izostancima zbog fakultetskih obveza, no potpuno računamo na vas i ponašamo se prema vama kao prema punopravnom članu tima.

Izobrazba:

Naša je dužnost da vam prenosimo znanje, a vaša da ga strastveno i predano usvajate i primjenjujete u svom radu.

Studenti: studenti i apsolventi diplomskog studija germanistike (obvezan rad u punom radnom vremenu uz mogućnost povremenih izostanaka zbog fakultetskih obveza)

Jedan od važnijih kriterija za odabir kandidata pri zapošljavanju je i kandidatova osobnost (zanimaju nas pozitivan stav i visoke moralne vrijednosti).

  • obavezno dobro poznavanje hrvatskog jezika

Zanimaju nas osobe „koje žele znati više“, pritom je svaka samostalnost dobrodošla.

Klijenti ne prihvaćaju polovičnost, stoga ne možemo ni mi :))

Bez obzira na godine, ako postanete dio našeg tima, računamo na to da se možemo osloniti na vas. Bila kriza ili epidemija, „mi smo tu za vas i uz vas i ne očekujemo ništa manje zauzvrat“.

  • strogo poštovanje dogovorenih rokova

Pogotovo kada su klijenti u pitanju.

Ne samo fraza koju više puta spomenete na razgovoru za posao :))

  • lingvističke kompetencije (njemački i hrvatski jezik)

Ako imaš dodatna znanja i vještine, time dobivaš dodatnu prednost pri zapošljavanju. A zašto je to tako? Zato što vam to nudi mogućnost proširivanja opisa posla i napredovanja na neku drugu poziciju u VERBI.

VERBA je članica međunarodne grupe i posluje na globalnoj razini, najvećim dijelom za inozemne klijente. Tvrtka zapošljava 30 djelatnika i ima više od 600 vanjskih suradnika u raznim zemljama svijeta. Zaposlenicima i studentima nudi se cjelovita izobrazba na radnom mjestu u okviru programa mentorstva te mogućnost napredovanja i stalnog zaposlenja u skladu s kompetencijama, naučenim vještinama, rezultatima rada i osobnošću svakog pojedinca.

Za sadržaj ovih stranica odgovara:

VERBA CENTAR d.o.o.
Hebrangova 32, 10 000 Zagreb
OIB: 71824628731

Radno vrijeme:
pon – pet 8.00 – 17.00

Kontaktirajte nas:

+385 1 4576 194
info@verba.hr